Služby

Vážený zákazníku, poskytujeme následující služby v oblasti pian a hudebních nástrojů:

Ceny stěhování pian a pianin

Stěhování hudebního nástroje vyžaduje specielní přístup a postupy. Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby v oblasti stěhování pian a pianin.

Druh stěhováníCena (s DPH)
Stěhování po Hradci Králové (pianino)1000 Kč
Stěhování po Hradci Králové (klavír)2000 Kč
Stěhování škol a jiných zařízeníod 300 Kč za pianino
Stěhování mimo Hradec Králové (pianino)10 Kč / km + 500 Kč
Stěhování mimo Hradec Králové (klavír)17 Kč / km + 1000 Kč
Stěhování mimo Hradec Králové (klavír)17 Kč / km + 1000 Kč

Speciální nabídka pro školy

Nabízíme průběžný servis nástrojů Vaší školy na základě objednávky s pevnou cenovou nabídkou pro dobu jejího trvání. Ceny jsou závislé na množství nástrojů určených k servisu, rozsahu a trvání objednaných služeb. Smlouvou - objednávkou upravenou na skutečné potřeby lze přehledně plánovat i optimalizovat náklady školy v údržbě nástrojů. Konkrétní rozsah služeb s cenovou nabídkou lze řešit individiuálně. V ceně nejsou zohledněny cestovní náklady.

Ceník programů údržby školních pianin

Úroveň údržby pianinPopisCena (s DPH)
Program Koncert3400 Kč / rok (od 2890 Kč)
Program MaximumObsahuje tři ladění v pravidelných časových intervalech, intonace podle požadavků, vyčištění, deratizace, kontrola a seřízení v plném rozsahu, drobné opravy nutné k udržení stálého provozu – doporučeno k nástrojům pro výuku hry na klavír.1800 Kč / rok (od 1520 Kč)
Program StandardObsahuje dvě ladění v pravidelných časových intervalech, intonace, vyčištění, deratizace, kontrola a seřízení podle potřeby - doporučeno pro nástroje doprovodné.1400 Kč / rok (od 1200 Kč)
Program MinimumObsahuje jedno ladění v pravidelném ročním intervalu, vyčištění, kontrolu a seřízení podle potřeby - doporučeno pro občasně užívané nástroje a pro soukromé nástroje1000 Kč / rok (od 850 Kč)
Jednorázové laděníJednorázové ladění Vašeho piana800 Kč (od 650 Kč)